Вінничани організували незабутнє святкування 15-го дня народження Тетянки Копакинської із села Качківка, що на Ямпільщині.
12 жовтня 2017
1
523 переглядів
Вінничани організували незабутнє святкування 15-го дня народження Тетянки Копакинської із села Качківка, що на Ямпільщині.
Читач написав на сайт: Вінничани організували незабутнє святкування 15-го дня народження Тетянки Копакинської із села Качківка, що на Ямпільщині. Дівчинка стала героїнею однієї з публікацій газети «Правди сила» №33 від 16 серпня 2017р.
Читач написав на сайт:

  Вінничани організували незабутнє святкування 15-го дня народження Тетянки Копакинської із села Качківка, що на Ямпільщині. Дівчинка стала героїнею однієї з публікацій газети «Правди сила», після чого наша журналістка Мирослава слободянюк вирішила втілити мрію дитини та організувати їй незабутній день народження з омріяними подарунками. Таня з народження має важку форму ДЦП і практично не пересувається без сторонньої допомоги. Але попри всі проблеми зі здоров’ям, дівчинка вишиває дуже гарні картини, ікони та сорочки, любить читати та спілкуватися.  Для Тетьянки в кав’ярні «Солодка мрія» "Шалена лабораторія"  влаштувала феєричне шоу!!  Задоволення отримали не лише діти, а й всі присутні.  

Читають зараз: 1
(1)
Коментарі
img
img
Olvol 12.10.2017 22:47
з Росії

І який ми повиннні зробить висновок


Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги