Вінничанку засуджено за дачу завідомо неправдивих показів в судді
07 червня 2018
734 переглядів
Читач написав на сайт: Вінницькою місцевою прокуратурою Вінницької області доведено в суді вину 37-річної жительки м. Вінниці в умисному наданні суду завідомо неправдивих показів у якості свідка, поєднане з обвинуваченням в тяжкому злочині.
Читач написав на сайт:

Вінницькою місцевою прокуратурою Вінницької області доведено в суді вину 37-річної жительки м. Вінниці в умисному наданні суду завідомо  неправдивих показань у якості свідка, поєднане з обвинуваченням у тяжкому злочині.

Так, у вересні минулого року в ході допиту в судовому засіданні в якості свідка, будучи попередженою головуючим суддею про кримінальну відповідальність за дачу завідомо неправдивих показань, з метою перешкоджання здійсненню правосуддя у кримінальному провадженні  надала суду неправдиві свідчення відносно обставин вчинення кримінального правопорушення а також одного із обвинувачених. Покази, надані свідком під час судового розгляду суттєво суперечили попереднім показам, що були надані вказаним свідком під час досудового розслідування а також обставинам вчинення кримінального правопорушення відтвореним під час проведення слідчого експерименту за участі останньої.

За даним фактом Вінницькою місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, здійснено належне процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні, в результаті чого слідство завершено в стислі строки та обвинувальний акт скеровано до суду.

Вироком Вінницького міського суду жінку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 384 Кримінального кодексу України та призначено реальну міру покарання у виді 2 років обмеження волі.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури Янішевська Ю.В.

Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги