Вiнницька команда закликає долучитись до благодійного проекту
07 березня 2018
1
207 переглядів
Читач написав на сайт: Волонтери з Вiнницi вирішили долучитись збором коштів на дит майданчик для дітей з обмеженими можливостями. Проект реалізують у Хмельницькому.
Читач написав на сайт:

У Хмельницькому стартував благодiйний проект “Iнклюзивний дитячий майданчик” для дiтей з iнвалiднicтю. На жаль,в  Україні практика облаштування таких площадок не поширена.Такi iгровi майданчики кориснi як для здоровя, так i для розвитку,оскiльки в iграх з iншим ( а майданчик вiдкритий i  там зможуть гратися i звичайнi дiтки) дiти з iнвалiднicтю соцiалiзуватимуться не у закртитому примiщеннi, а у невимушенiй атмосферi граючись. Ні для кого не секрет, що ставлення суспільства до інвалідів м'ягко кажучи переважно байдуже, ми мало, що знаємо про життя цих людей.Про те до прикладу, що людині чи дитині на візку дуже не просто покинути свою квартиру, щоб просто прогулятися свіжим повітрям. Щодо дітей інвалідів то нажаль , як і більшість українських міст не має обладнаних для таких діток майданчиків, парків, спортивних, реабілітаційних чи розважальних центрів. А вони цього дуже й дуже потребують. Діти з інвалідністю чи особливими потребами також мріють гратися в ігри, гойдатись на гойдалках , крутитися на карусельках, вони хочуть відпочивати,розвиватися та спілкуватися. Сьогодні ми маємо унікальну можливість долучитися частинкою свого серця до їхніх мрій, ми можемо прийняти участь у спів-фінанчуванні проекту по створенню "Інклюзивного дитячого майданчику", який розташується поруч із Соціальним центром для дітей та молоді з особливими потребами БФ "КАРІТАС", що у що у Хмельницькому по вул. Зарічанська 10\3. Майданчик буде обладнано спеціальними гойдалками, качелями та тренажерами, мощення плитки також із спеціаольною безпечною поверхнею, на майданчику звісно матимуть змогу та задоволення проводити час і звичайні здорові діти, які залюбки гратимуться з дітками з особливими потребами , що дасть можливість кращого розвитку та вміння комунікувати.

Закликаю вас прийняти свою посильну участь у спів-фінансуванні нашого проекту. Ми можемо реально допомогти, якщо будемо байдужi,то нiчого не зробимо. Давайте допоможемо всією Україною здiйснити мрiю цих дiток.

 Я особисто являюсь одним із координаторів цього проекту, а тому це моя повна відповідальність за кошти та їх цільове використання.    Кошти можна перерахувати на мій картковий рахунок 4731 2191 0259 7832. Приват банк, дiя карти 09/20 Грицай Алла Вiкторiвна. Контактний номер -- 0983310929

Читають зараз: 1
(2)
Коментарі
img
img
З.А.Глядач 07.03.2018 15:10
з Вінниці

"Проект реалізують у Хмельницькому"

У Хмельницькому? То нехай хмельничани і тягнуть цей "проект". А у нас і своїх дітей-інвалідів вистачає.

img
Мирослава Ткачук 18.03.2018 09:52
з України

Ну знаєте... Це якраз та позиція яка дає владі крутити нами як сліпими котенятами, це якраз того ми маємо те що маємо. І якщо Хмельницький то чого....

Ну напишіть чесно, я не хочу допомагати. Я й думаю ви й своїм вінницьким не дуже допомагаєте....


Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги