ВНАУ відвідали партнери з навчальних закладів Швеції та Молдови
11 травня 2018
239 переглядів
ВНАУ відвідали партнери з навчальних закладів Швеції та Молдови
Читач написав на сайт: 10 травня 2018 року Вінницький національний аграрний університет відвідали делегації зі Швеції в особі директора центру міжнародних зв’язків Фолькуніверситету Алі Рашиді та Молдови на чолі з директором коледжу ім. Міхая Емінеску Тетяною Вишньовою.
Читач написав на сайт:

10 травня 2018 року Вінницький національний аграрний університет відвідали делегації зі Швеції в особі директора центру міжнародних зв’язків Фолькуніверситету Алі Рашиді та Молдови на чолі з директором коледжу ім. Міхая Емінеску Тетяною Вишньовою.

Зустріч розпочалася з презентації на тему: «Формування науково-інноваційного економічного простору. Досвід Всеукраїнського науково-навчального консорціуму», яка висвітила основні напрями розвитку наукової, освітньої, міжнародної та інноваційної діяльності університету через призму взаємодії та формування нових форм об’єднання інституцій сфери освіти, науки та виробництва. Гості були приємно вражені масштабами і темпами розвитку ВНАУ. Директор центру міжнародних зв’язків Фолькуніверситету Алі Рашиді зауважив, що така форма об’єднання є вимогою часу та дозволяє готувати фахівців нової формації з компетенціями ХХІ століття, про які наголошував Алі у своїй доповіді, яка передувала зустрічі.

Ключовим етапом зустрічі стало підписання договорів про партнерство, співробітництво, науковий та освітній обмін між Вінницьким національним аграрним університетом, Всеукраїнським науково-навчальним консорціумом та коледжем ім. Міхая Емінеску (м.Сороки, Молдова).

Наступним етапом зустрічі була екскурсійна програма, що включала відвідування наукової бібліотеки, навчальних аудиторій та науково-дослідних лабораторій, їдальні, музею університету, постійно-діючої виставки науково-технічної творчості студентів, аспірантів та молодих вчених, зали засідань Вченої ради та відділу аспірантури і докторантури.

Підсумовуючи побачене, гості зі Швеції анонсували відвідини найближчим часом ректором Фолькуніверситету Джозефом Ахманом - Вінницького національного аграрного університету.  Крім того,  Віктор Мазур -ректор ВНАУ запросив коледж ім. Міхая Емінеску взяти участь в культурно-мистецькому фестивалі «З любов’ю до батьківської землі», який традиційно проводить університет з 30 травня по 01червня, так як молдовський коледж готує фахівців із хореографії. Партнери окреслили основні напрями подальшої співпраці в рамках грантової діяльності з формування спільних наукових, освітніх та культурних проектів.

Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги